ADANA TAŞIMACILIK

Okunma Sayısı 26.121

NOMANOĞLU KUYUMCU ‘ALTIN DÜNYASI’

NOMANOĞLU KUYUMCU ‘ALTIN DÜNYASI’

NOMANOĞLU KUYUMCU ‘ALTIN DÜNYASI’

1969 yılında Kadirli ‘de temelleri Hacı Ahmet Nomanoğlu tarafından atılan Nomanoğlu Kuyumcu bugün Adana, Kadirli, Osmaniye, Mersin ve İstanbul’da toplam 13 şubesiyle hizmet vermektedir.

“NOMANOĞLU KUYUMCU” altın ve değerli madenlerden takı üretmektedir. Firma, takı üretiminde esas olarak tasarıma, teknolojiye ve fiyat uygunluğuna önem vermektedir. Sürekli yeni ürünler ve tasarımlar ile zengin bir ürün çeşidi sunmaktadır. Ürün gruplarında da taşlı ve taşsız takımlar, bileklikler, yüzükler, kolye ve kolye uçları, küpeler bulunmaktadır. Müşterilerin istekleri doğrultusunda özel tasarımlar da üretilmektedir. Pırlantalı takılar “NOMANOĞLU KUYUMCU’ nun temel ürünleridir. Yüksek kalitede pırlantalı mücevherler çok titiz bir kalite kontrol sürecinden geçtikten sonra, 14 ve 18 ayar olarak uygun fiyatlarda satılmaktadır. Tüm ürünlerinin imalatı kendi bünyesinde olduğundan ve ilk el üretici olduğundan maliyet avantajını uygun satış fiyatlarına yansıtması ve kişiye özel sipariş üretmesi NOMANOĞLU KUYUMCU’nun güçlü olduğu kısmı oluşturur. NOMANOĞLU KUYUMCU’nun tüm ürünleri TSE’lidir.

Yurt içi ve Yurt dışında markalaşmak. Üretimde son teknoloji, sınırsız tasarım, kalitede ödün vermeden, satış sonrası müşteri memnuniyeti ilkesi ile yurt içi ve yurt dışı yenilikleri takip ederek, müşteri ve çalışanlarımıza güven vermek, sektörümüz ve ülkemiz gelişimine katkıda bulunmak.” Vizyonumuzdur diyen İbrahim ve Hüseyin Nomanoğlu kardeşler, “Kadın, erkek, çocuk ve gençler için; kıyafetlerini tamamlayan, şıklıklarını arttıran, modaya uygun, kaliteli ve estetik takılar tasarlamak ve üretmekteyiz. Ürettiğimiz bu ürünlerimizi de, Adana, Kadirli, Osmaniye, Mersin ve İstanbul’da toplam 13 şubemizde perakende olarak satmaktayız. Ayrıca da deneyimli satış elemanlarımızla da 15 bölgede toptan satış alanında faaliyet göstermekteyiz.” Dedi.

“Pırlantalı ürünleri kendimiz ürettiğimizden maliyet ve uygun satış fiyatı avantajı. Detaylı ve titiz bir kalite kontrol sistemi ile üretimde minimum hata oluşmaktadır.” Diyen İbrahim ve Hüseyin Nomanoğlu kardeşler, “42 seneyi aşkın bir zamandır faaliyet gösterdiğimiz Türkiye Kuyumculuk sektörünü çok iyi tanımamız ve tanınmamız. Genç, dinamik, çalışkan ve esnek bir yönetim kadrosuna sahip olmamız. Siparişleri söz verdiğimiz zamanda kesin teslim etmemiz.

Ödemelerimizi çok düzgün yaptığımızdan ve hiçbir firma, şahıs ve devlete borcumuz olmadığından, çalıştığımız iç ve dış müşterilerin piyasada bize karşı duyduğu yüksek güven ve yüksek güvenirlilik. Sattığımız ürünlerin tümünün ödenmiş öz sermayemiz oluşu ve kredi ile iş yapmamamız ve güçlü nakit akışımız. NOMANOĞLU KUYUMCU’nun güçlü yanlarıdır.” Dedi.

Şubelerinde ve sanal mağazalarında satılan tüm ürünler NOMANOĞLU KUYUMCU firması iş ortağı üretici firmaların garantisi altındadır. www.nomanoglukuyumcu.com’da satışa sunulan tüm ürünler garanti sertifikalıdır. Ürünleri NOMANOĞLU KUYUMCU’nun tüm ürünleri 2 yıl bakım garantilidir.

Buraya Yorumunuzu Yazın