ADANA TAŞIMACILIK

Okunma Sayısı 25.085

NOMANOĞLU KUYUMCU ‘ALTIN DÜNYASI’

NOMANOĞLU KUYUMCU ‘ALTIN DÜNYASI’

NOMANOĞLU KUYUMCU ‘ALTIN DÜNYASI’

1969 yılında Kadirli ‘de temelleri Hacı Ahmet Nomanoğlu tarafından atılan Nomanoğlu Kuyumcu bugün Adana, Kadirli, Osmaniye, Mersin ve İstanbul’da toplam 13 şubesiyle hizmet vermektedir.

“NOMANOĞLU KUYUMCU” altın ve değerli madenlerden takı üretmektedir. Firma, takı üretiminde esas olarak tasarıma, teknolojiye ve fiyat uygunluğuna önem vermektedir. Sürekli yeni ürünler ve tasarımlar ile zengin bir ürün çeşidi sunmaktadır. Ürün gruplarında da taşlı ve taşsız takımlar, bileklikler, yüzükler, kolye ve kolye uçları, küpeler bulunmaktadır. Müşterilerin istekleri doğrultusunda özel tasarımlar da üretilmektedir. Pırlantalı takılar “NOMANOĞLU KUYUMCU’ nun temel ürünleridir. Yüksek kalitede pırlantalı mücevherler çok titiz bir kalite kontrol sürecinden geçtikten sonra, 14 ve 18 ayar olarak uygun fiyatlarda satılmaktadır. Tüm ürünlerinin imalatı kendi bünyesinde olduğundan ve ilk el üretici olduğundan maliyet avantajını uygun satış fiyatlarına yansıtması ve kişiye özel sipariş üretmesi NOMANOĞLU KUYUMCU’nun güçlü olduğu kısmı oluşturur. NOMANOĞLU KUYUMCU’nun tüm ürünleri TSE’lidir.

Yurt içi ve Yurt dışında markalaşmak. Üretimde son teknoloji, sınırsız tasarım, kalitede ödün vermeden, satış sonrası müşteri memnuniyeti ilkesi ile yurt içi ve yurt dışı yenilikleri takip ederek, müşteri ve çalışanlarımıza güven vermek, sektörümüz ve ülkemiz gelişimine katkıda bulunmak.” Vizyonumuzdur diyen İbrahim ve Hüseyin Nomanoğlu kardeşler, “Kadın, erkek, çocuk ve gençler için; kıyafetlerini tamamlayan, şıklıklarını arttıran, modaya uygun, kaliteli ve estetik takılar tasarlamak ve üretmekteyiz. Ürettiğimiz bu ürünlerimizi de, Adana, Kadirli, Osmaniye, Mersin ve İstanbul’da toplam 13 şubemizde perakende olarak satmaktayız. Ayrıca da deneyimli satış elemanlarımızla da 15 bölgede toptan satış alanında faaliyet göstermekteyiz.” Dedi.

“Pırlantalı ürünleri kendimiz ürettiğimizden maliyet ve uygun satış fiyatı avantajı. Detaylı ve titiz bir kalite kontrol sistemi ile üretimde minimum hata oluşmaktadır.” Diyen İbrahim ve Hüseyin Nomanoğlu kardeşler, “42 seneyi aşkın bir zamandır faaliyet gösterdiğimiz Türkiye Kuyumculuk sektörünü çok iyi tanımamız ve tanınmamız. Genç, dinamik, çalışkan ve esnek bir yönetim kadrosuna sahip olmamız. Siparişleri söz verdiğimiz zamanda kesin teslim etmemiz.

Ödemelerimizi çok düzgün yaptığımızdan ve hiçbir firma, şahıs ve devlete borcumuz olmadığından, çalıştığımız iç ve dış müşterilerin piyasada bize karşı duyduğu yüksek güven ve yüksek güvenirlilik. Sattığımız ürünlerin tümünün ödenmiş öz sermayemiz oluşu ve kredi ile iş yapmamamız ve güçlü nakit akışımız. NOMANOĞLU KUYUMCU’nun güçlü yanlarıdır.” Dedi.

Şubelerinde ve sanal mağazalarında satılan tüm ürünler NOMANOĞLU KUYUMCU firması iş ortağı üretici firmaların garantisi altındadır. www.nomanoglukuyumcu.com’da satışa sunulan tüm ürünler garanti sertifikalıdır. Ürünleri NOMANOĞLU KUYUMCU’nun tüm ürünleri 2 yıl bakım garantilidir.

Buraya Yorumunuzu Yazın

trova persone gratis vampire weekend new single youtube milano chatillon distanza annunci privati seregno chat con foto senza abbonamento siti gratuiti annunci affitti villaggi per single ai caraibi cerca de la persona que habla cerco un uomo ricco da sposare cerco fidanzata siciliana sito annunci vendita case chat free senza registrazione napoli come chattare su facebook con xbox single weekend nederland siti per single milano love virtual chat ru relazione di coppia e depressione annunci privati torino case conoscere persone senza registrazione cerca persone elettronico vacanze per single consigli chat between android and pc siti per conoscere ragazze per minorenni siti per conoscere ragazze serie nuove amicizie su skype cercasi amore entro la fine del mondo chat online gratis en colombia siti per parlare con altre persone chat 3d online free my single friend voucher code chat gratis senza registrazione per ragazzi cerca persone con codice fiscale luoghi dove fare nuove amicizie ucraina donne video chat con ragazze di 12 anni sito per trovare informazioni persone sistema di sicurezza alimentare chat amici degli animali agenzia matrimoniale weekend single chat senza registrazione flash subito annunci frosinone chat free miami siti di annunci tedeschi my single friend by jane costello applicazione trova amici come funziona conoscere la gente club per single bologna cerco persona con numero telefonico web chat gratis e senza registrazione donne rumene opportuniste cercasi aaa amore testo