ADANA TAŞIMACILIK

Okunma Sayısı 637

NIŞANTAŞI BEBEK’ İN TANITIM YEMEGİNE BÜYÜK İLGİ

NIŞANTAŞI BEBEK’ İN TANITIM YEMEGİNE BÜYÜK İLGİ

NIŞANTAŞI BEBEK’ İN TANITIM YEMEGİNE BÜYÜK İLGİ

Adana’nın en büyük ve görkemli Cafe&Restaurant’ı Nişantaşı Bebek tanıtım yemeğiyle açıldı.
Damak zevkine düşkün Adanalılar, Süleyman Demirel Bulvarı TRT yanında geniş ve nezih bir ortamda hizmete giren Nişantaşı Bebek’te bir araya geldiler.
Açılışını Adana Valisi Hüseyin Avni ÇOŞ’un yaptığı tanıtım kokteyline, Vali Yardımcısı Halis ASLAN, Milliyetçi Hareket Partisi Millet Vekili Seyfettin YILMAZ, Has Parti Çukurova ilçe başkanı Ali KÜÇÜKOĞLU, MHP İl Başkanı Mustafa İZOĞLU, Yüregir Belediye Başkanı Mahmut ÇELİKCAN, Sarıçam Belediye Başkan Vekili Ramsis AVCI, Seyhan Belediye Başkan Vekili Abdullah Doğru, Darende Belediye Başkanı İa ÖZKAN, İl Milli Egitim Müdürü Mehmet Ali SELAMET, Adana İl Müftüsü Arif GÖKÇE, Bilim Teknoloji Üniversitesi Rektörü Adem ERSOY, Adana Sanayi Odası Başkanı Sadi SÜRENKÖK, AOSB Başkanı Bekir SÜTÇÜ, Ticaret Borsası Başkanı Muammer ÇALIŞKAN, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum örgütleri ile Sanayi ve Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.
Adana Valisi Hüseyin Avni ÇOŞ Tanıtım kokteylinde yaptığı konuşmada Adana’da böylesi nezih yerlerin açılması, bizler için övünç kaynağıdır. İlimizde böylesi nezih bir mekânı açan Tatlıcı Köse ve sahiplerini tebrik ederim. İl Müftüsü Arif GÖKÇE’de yaptığı duada, vatanın ve milletin birliğine değinerek, işletmeye bereketli işler olması için duada bulundu.
Açılışa katılan davetliler Nişantaşı Bebek’in yüzü aşkın tatlı ve yemek çeşitleriyle yaptığı ikramlarla tadına vardılar.
Buraya Yorumunuzu Yazın